Вітаємо з Днем науки в Україні!

Шановні науковці Чорноморського національного університету імені Петра Могили! Щиро вітаємо вас з Днем науки в Україні!

У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства. Сьогодні Україна має достатній потенціал для прискореного розвитку діяльності за пріоритетними науковими напрямами. Тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність суспільства. Нині наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки.

Ми висловлюємо свою вдячність та повагу до всіх науковців, дослідників, викладачів та студентів, які присвятили своє життя науці. Ваша праця, наполегливість та ентузіазм надихають нас і створюють основу для подальших звершень.

Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, нових відкриттів на славу Науки та України!

Нехай День науки буде днем нових відкриттів, інтелектуальних перемог і незабутніх досягнень!