Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили вітає з Днем Гідності та Свободи!

Сьогоднішній день відзначає той важливий момент, коли події 2013-2014 років на Майдані перетворили наш народ і з’єднали нас в сильній, єдиній та незалежній Україні.

Сьогодні ми вшановуємо історичний шлях нашої країни, де кожен крок відданості гідності та віри в власні сили визначав її долю. День Гідності є свідченням того, що важливо залишатися вірними своїм принципам, прагнути до справедливості та відстоювати права і свободи.

Наш університет завжди прагне до розвитку, виховання сильних особистостей, які гідно представляють нашу країну у світі. Сьогодні, важливо пам’ятати про ті цінності, які визначають наше українське суспільство: добро, знання, взаємодопомога та віра в світле майбутнє.

Нехай День Гідності та Свободи буде для нас часом об’єднання, вдячності за те, що ми маємо можливість жити в вільній країні, та часом пам’яті про тих, хто своїм героїчним вчинком дарував нам цю свободу.

Бажаємо кожному з вас великої сили, натхнення та гідності в усіх починаннях. Нехай наш університет й далі буде символом розвитку, а ви – його гідними представниками.

Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили