Вітаємо з Днем філолога!


Сьогодні, 25 травня, відзначається професійне свято – День філолога в Україні.

Це свято не лише тих, хто має філологічну освіту та займається вивченням і вдосконаленням мови, а і багатьох представників різних професій: істориків, філософів, мистецтвознавців. Адже ці люди допомагають зберегти та урізноманітнити нашу культурну спадщину.

Саме завдяки їхнім старанням ми можемо насолоджуватися мелодійністю мови і отримувати дійсно естетичне задоволення від читання книг.

Вітаємо майбутніх філологів, які навчаються в ЧНУ імені Петра Могили, викладачів – дійсних професіоналів своєї справи, а також всіх начитаних і освічених людей, так би мовити літературних гурманів, які присвятили своє життя філології!

Бажаємо незгасної любові до рідної мови, цікавих відкриттів і знахідок, розширення знань і кругозору та значних особистих досягнень у професійній діяльності!

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут