Вітаємо волонтерів Могилянки з Міжнародним днем волонтера!

Нещодавно у всьому світі святкували Міжнародний день волонтера. Він був створений за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН в 1985-му році. Відтак 5 грудня відзначають як «Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку».

ООН закликало здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів. З 2018 року день волонтера зосереджується не лише на відзначенні самого руху, а й у ролі самих волонтерів у побудові стійких громад. Наразі значення волонтерів, незалежно від того, якою конкретно діяльністю вони займаються, оцінюється досить високо. За словами генерального секретаря ООН Антоніо Гутеріша, робота волонтерів підтримує нашу загальну людяність.

Студенти ЧНУ імені Петра Могили теж активно доєднуються до волонтерської діяльності. Наші студенти є волонтерами у соціальних проєктах, на благодійних ярмарках, різноманітних заходах, що організовує ЧНУ імені Петра Могили, або які проводять на базі вишу. Також студенти Могилянки проявляють себе і за межами вишу. Наприклад, студент юридичного факультету Артем Кривцов став одним з перших волонтерів безплатної правової допомоги на Миколаївщині.

Самі ж студенти-волонтери мають можливість проходити курси для підвищення навичок волонтерів. Найчастіше такі заходи проходять на базі Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню. Так, Центр у співпраці з Миколаївським обласним центром зайнятості провів курси для студентів-волонтерів «Основи кар’єрного консультування». Долучитись до волонтерської діяльності можна, звернувшись до Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили.

Вітаємо наших волонтерів! Дякуємо за їхню чуйність і допомогу! Бажаємо добра, здоров’я й успіхів кожному!