Вітаємо викладачів кафедри Комп’ютерної інженерії з публікацією монографії «Методи обробки медичних сигналів засобами комп’ютерної математики Maple»!

Вітаємо викладачів кафедри Комп’ютерної інженерії ЧНУ імені Петра Могили з публікацією монографії «Методи обробки медичних сигналів засобами комп’ютерної математики Maple» (2021). Над монографією працювали кандидат фізико-математичних наук, доцент Ольга Василівна Дворник, доктор фізико-математичних наук, професор Геннадій Петрович Чуйко, викладач кафедри, аспірант Євген Сергійович Дарнапук, кандидат технічних наук, доцент  Ярослав Михайлович Крайник.

У монографії представлені результати досліджень і математичного моделювання роботи серцево-судинної системи, зокрема пульсових хвиль, обробки даних вимірів артеріального тиску та частоти серцевих скорочень.

Результати математичного моделювання та обчислень отримані за засобами системи комп’ютерної математики Maple, тому всі коди моделювання мовою Maple наведені в тексті. Монографія може бути корисною як для науковців, так і для викладачів і студентів, які цікавляться питаннями моделювання роботи серцево-судинної системи та обробки її показників у вигляді великих обсягів даних.

Повністю ознайомитись з монографією можна за посиланням.