Вітаємо В.М. Ємельянова  із отриманням почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України»

Керівництво та співробітники ЧНУ імені Перта Могили щиро вітають Володимира Михайловича Ємельянова, доктора наук з державного управління, професора, директора Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили, із присвоєнням почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України», згідно Указу Президента України №398/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 26-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року»!

Ємельянов

Володимире Михайловичу, зичимо Вам міцного здоров’я, робочої наснаги, творчих успіхів та нових звершень на благо нашого університету та держави! Нехай Ваші досягнення завжди будуть гідно оцінені та слугують взірцем для багатьох поколінь українських науковців та державних діячів!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.