Вітаємо учасників та переможців Студентських ігор!

20 листопада відбулося закриття Студентських ігор в ЧНУ імені Петра Могили. Із привітальним словом виступив ректор університету Леонід Клименко, який вручав грамоти та кубки учасниками й переможцям.

Змагання відбувалися за 8-ма видами спорту: волейбол (дівчата), волейбол (хлопці), баскетбол 3*3, плавання, шахи, кросcфіт, настільний теніс, бадмінтон. Головними суддями змагань, які й оголошували переможців з кожної категорії змагань, були:

• доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту Факультету фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили Карен Абрамов;
  • старший викладач кафедри спортивних дисциплін Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили Марина Андрющенко;
  • кандидат історичних наук, доцент кафедри спортивних дисциплін Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили Микола Мінц;
  • викладач кафедри спортивних дисциплін Антон Боднар;
  • старший викладач кафедри спортивних дисциплін Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили Василь Маєр;
  • старший викладач кафедри спортивних дисциплін Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили Олег Конопляник.

Підтримати та привітати студентів також прийшли декани факультетів та директори інститутів, викладачі та студенти Могилянки. Після фінальної гри з волейболу команд-лідерів відбулася церемонія нагородження. Згідно із сумарними показниками змагань факультети посіли такі місця:

1.  Факультет комп’ютерних наук.
  2. Юридичний факультет.
  3. Факультет економічних наук.
  4. Факультет політичних наук.
  5. Медичний інститут.
  6. Інститут філології.

Команди Юридичного факультету та Факультет економічних наук за кількістю балів йшли поряд один з одним. Тому вираховували золоте та срібне місце за кількістю перших місць.

Вітаємо учасників та переможців змагань! Бажаємо нових перемог та звершень!