Вітаємо Центр соціально-психологічної підтримки з 5-річчям!


13 грудня Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. П. Могили виповнюється 5 років!

Центр було створено 13 грудня 2013 року на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти з ініціативи кандидата економічних наук, доцента Норд Ганни Леонідівни.

Метою центру є сприяння самореалізації, особистісному та професійному розвитку людини, психологічне забезпечення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу засобами практичної психології та соціальної педагогіки, сприяння працевлаштуванню, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх учасників Центру.

Окрему увагу працівники Центру приділяють особам із соціально незахищених верств населення та людям з обмеженими можливостями. Фахівцями Центру здійснюється координація розвитку інклюзивної освіти, а саме соціально-психологічна підтримка студентів з обмеженими можливостями з метою подолання ними життєвих труднощів, ефективної адаптації в навчально-виховному процесі.

Центр надає особисті та групові консультації, а також послуги щодо профорієнтації та підготовки студентів до майбутньої роботи. Регулярно проводяться різноманітні заходи (лекції, тренінги, круглі столи тощо), присвячені соціально-психологічним питанням життя людини. Такі заходи сприяють практичній підготовці висококваліфікованих фахівців.

Спільно з Інститутом державного управління Центр соціально-психологічної підтримки керує Волонтерським центром. З метою популяризації волонтерської діяльності до благодійних акцій та проектів залучаються студенти університету.

Діяльність Центру є важливою складовою в роботі ЧНУ імені Петра Могили. Адже саме завдяки Центру в нашому університеті розвивається інклюзивна освіта, благодійна діяльність, просвіта та психологічна підтримка студентів і викладачів.

Вітаємо працівників Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню! Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).