Вітаємо Центр соціально-психологічної підтримки з 5-річчям!


13 грудня Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. П. Могили виповнюється 5 років!

Центр було створено 13 грудня 2013 року на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти з ініціативи кандидата економічних наук, доцента Норд Ганни Леонідівни.

Метою центру є сприяння самореалізації, особистісному та професійному розвитку людини, психологічне забезпечення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу засобами практичної психології та соціальної педагогіки, сприяння працевлаштуванню, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх учасників Центру.

Окрему увагу працівники Центру приділяють особам із соціально незахищених верств населення та людям з обмеженими можливостями. Фахівцями Центру здійснюється координація розвитку інклюзивної освіти, а саме соціально-психологічна підтримка студентів з обмеженими можливостями з метою подолання ними життєвих труднощів, ефективної адаптації в навчально-виховному процесі.

Центр надає особисті та групові консультації, а також послуги щодо профорієнтації та підготовки студентів до майбутньої роботи. Регулярно проводяться різноманітні заходи (лекції, тренінги, круглі столи тощо), присвячені соціально-психологічним питанням життя людини. Такі заходи сприяють практичній підготовці висококваліфікованих фахівців.

Спільно з Інститутом державного управління Центр соціально-психологічної підтримки керує Волонтерським центром. З метою популяризації волонтерської діяльності до благодійних акцій та проектів залучаються студенти університету.

Діяльність Центру є важливою складовою в роботі ЧНУ імені Петра Могили. Адже саме завдяки Центру в нашому університеті розвивається інклюзивна освіта, благодійна діяльність, просвіта та психологічна підтримка студентів і викладачів.

Вітаємо працівників Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню! Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …