Вітаємо Центр соціально-психологічної підтримки з 5-річчям!

13 грудня Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. П. Могили виповнюється 5 років!

Центр було створено 13 грудня 2013 року на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти з ініціативи кандидата економічних наук, доцента Норд Ганни Леонідівни.

Метою центру є сприяння самореалізації, особистісному та професійному розвитку людини, психологічне забезпечення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу засобами практичної психології та соціальної педагогіки, сприяння працевлаштуванню, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх учасників Центру.

Окрему увагу працівники Центру приділяють особам із соціально незахищених верств населення та людям з обмеженими можливостями. Фахівцями Центру здійснюється координація розвитку інклюзивної освіти, а саме соціально-психологічна підтримка студентів з обмеженими можливостями з метою подолання ними життєвих труднощів, ефективної адаптації в навчально-виховному процесі.

Центр надає особисті та групові консультації, а також послуги щодо профорієнтації та підготовки студентів до майбутньої роботи. Регулярно проводяться різноманітні заходи (лекції, тренінги, круглі столи тощо), присвячені соціально-психологічним питанням життя людини. Такі заходи сприяють практичній підготовці висококваліфікованих фахівців.

Спільно з Інститутом державного управління Центр соціально-психологічної підтримки керує Волонтерським центром. З метою популяризації волонтерської діяльності до благодійних акцій та проектів залучаються студенти університету.

Діяльність Центру є важливою складовою в роботі ЧНУ імені Петра Могили. Адже саме завдяки Центру в нашому університеті розвивається інклюзивна освіта, благодійна діяльність, просвіта та психологічна підтримка студентів і викладачів.

Вітаємо працівників Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню! Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.