Вітаємо Центр соціально-психологічної підтримки з 5-річчям!

13 грудня Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. П. Могили виповнюється 5 років!

Центр було створено 13 грудня 2013 року на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти з ініціативи кандидата економічних наук, доцента Норд Ганни Леонідівни.

Метою центру є сприяння самореалізації, особистісному та професійному розвитку людини, психологічне забезпечення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу засобами практичної психології та соціальної педагогіки, сприяння працевлаштуванню, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх учасників Центру.

Окрему увагу працівники Центру приділяють особам із соціально незахищених верств населення та людям з обмеженими можливостями. Фахівцями Центру здійснюється координація розвитку інклюзивної освіти, а саме соціально-психологічна підтримка студентів з обмеженими можливостями з метою подолання ними життєвих труднощів, ефективної адаптації в навчально-виховному процесі.

Центр надає особисті та групові консультації, а також послуги щодо профорієнтації та підготовки студентів до майбутньої роботи. Регулярно проводяться різноманітні заходи (лекції, тренінги, круглі столи тощо), присвячені соціально-психологічним питанням життя людини. Такі заходи сприяють практичній підготовці висококваліфікованих фахівців.

Спільно з Інститутом державного управління Центр соціально-психологічної підтримки керує Волонтерським центром. З метою популяризації волонтерської діяльності до благодійних акцій та проектів залучаються студенти університету.

Діяльність Центру є важливою складовою в роботі ЧНУ імені Петра Могили. Адже саме завдяки Центру в нашому університеті розвивається інклюзивна освіта, благодійна діяльність, просвіта та психологічна підтримка студентів і викладачів.

Вітаємо працівників Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню! Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили