Вітаємо студенток ЧНУ імені Петра Могили з перемогою у Двозірковому турі Чемпіонату України з пляжного волейболу

Вітаємо студенток ЧНУ імені Петра Могили Валерію Булаковську та Ірину Охрімчук з перемогою у Двозірковому турі Чемпіонату України серед дорослих 2020, який проходив  7-9 лютого у м. Суми!

У змаганнях взяли участь 13 пар чоловіків і 7 пар жінок. Тури є рейтинговими змаганнями, на яких кожен гравець завойовує собі очки. Чемпіон України визначиться у фінальному турі, який пройде восени.

Загалом призові місця серед жінок розмістились таким чином:

1. Ірина Охрімчук / Валерія Булаковська (Миколаїв)
  2. Катерина Удовенко / Єлизавета Тарасенко (Суми)
  3. Світлана Коровина / Яна Негребецька (Київ)

Вітаємо наших спортсменок та бажаємо нових перемог у сезоні перед Європейськими іграми 2020 у м. Белград, Сербія!

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …