Вітаємо студенток ЧНУ імені Петра Могили із перемогою у ІІ турі ХІ Міжвузівського конкурсу молодих перекладачів

1 квітня 2020 року студентки 444 групи спеціальності «Переклад» Грекова Анастасія та Олехнович Валерія брали участь у ІІ турі ХІ Міжвузівського конкурсу молодих перекладачів, що проводився кафедрою англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Київського національного авіаційного університету.

У ІІ турі професійноспрямованого конкурсу брали участь майбутні перекладачі із провідних закладів вищої освіти України:

• Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Національного авіаційного університету;
  • Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • НТУУ «КПІ» імені Ігоря Сікорського;
  • Чорноморського національного університету імені Петра Могили;
  • Житомирського державного університету імені Івана Франка;
  • Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя;
  • Сумського державного університету.

У рамках конкурсу учасники мали змогу спробувати себе у перекладі англійської прози та поезії українською мовоюта оцінити рівень своїх знань та навичок.

Вітаємо керівника Абабілову Н.М., а також студенток Грекову Анастасію (диплом ІІ ступеня) та Олехнович Валерію (диплом ІІІ ступеня).

Бажаємо нових досягнень та успіхів!