Вітаємо студенток ЧНУ імені Петра Могили із перемогою у ІІ турі ХІ Міжвузівського конкурсу молодих перекладачів


1 квітня 2020 року студентки 444 групи спеціальності «Переклад» Грекова Анастасія та Олехнович Валерія брали участь у ІІ турі ХІ Міжвузівського конкурсу молодих перекладачів, що проводився кафедрою англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Київського національного авіаційного університету.

У ІІ турі професійноспрямованого конкурсу брали участь майбутні перекладачі із провідних закладів вищої освіти України:

  • Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Національного авіаційного університету;
  • Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • НТУУ «КПІ» імені Ігоря Сікорського;
  • Чорноморського національного університету імені Петра Могили;
  • Житомирського державного університету імені Івана Франка;
  • Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя;
  • Сумського державного університету.

У рамках конкурсу учасники мали змогу спробувати себе у перекладі англійської прози та поезії українською мовоюта оцінити рівень своїх знань та навичок.

Вітаємо керівника Абабілову Н.М., а також студенток Грекову Анастасію (диплом ІІ ступеня) та Олехнович Валерію (диплом ІІІ ступеня).

Бажаємо нових досягнень та успіхів!

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …