Вітаємо студенток ЧНУ імені Петра Могили із перемогою у ІІ турі ХІ Міжвузівського конкурсу молодих перекладачів


1 квітня 2020 року студентки 444 групи спеціальності «Переклад» Грекова Анастасія та Олехнович Валерія брали участь у ІІ турі ХІ Міжвузівського конкурсу молодих перекладачів, що проводився кафедрою англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Київського національного авіаційного університету.

У ІІ турі професійноспрямованого конкурсу брали участь майбутні перекладачі із провідних закладів вищої освіти України:

  • Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Національного авіаційного університету;
  • Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • НТУУ «КПІ» імені Ігоря Сікорського;
  • Чорноморського національного університету імені Петра Могили;
  • Житомирського державного університету імені Івана Франка;
  • Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя;
  • Сумського державного університету.

У рамках конкурсу учасники мали змогу спробувати себе у перекладі англійської прози та поезії українською мовоюта оцінити рівень своїх знань та навичок.

Вітаємо керівника Абабілову Н.М., а також студенток Грекову Анастасію (диплом ІІ ступеня) та Олехнович Валерію (диплом ІІІ ступеня).

Бажаємо нових досягнень та успіхів!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …