Вітаємо студентку третього курсу факультету філології Анастасію Радутну з отриманням іменної академічної стипендії Кабінету Міністрів України

Щиро вітаємо студентку третього курсу факультету філології ЧНУ імені Петра Могили Анастасію Радутну з отриманням іменної академічної стипендії Кабінету Міністрів України на ІІ семестр 2022/2023 навчального року!

Анастасія навчається за спеціалізацією «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» та є однією з найкращих студенток факультету філології, показуючи відмінні результати в навчанні. Вона наполегливо розширює свої знання з англійської мови, доєднуючись до програм академічного обміну, вебінарів та міжнародних проектів, наприклад, Study Bridge. Була учасницею конкурсів та олімпіад, де посідала призові місця. Має підтверджений рівень англійської мови сертифікатом FCE.

Крім того, є активною учасницею студентського самоврядування факультету та організаторкою студентського англомовного розмовного клубу «Speaking Club».

Ми пишаємося нашою студенткою та бажаємо Анастасії подальших успіхів  у навчальній та науковій діяльності!