Вітаємо студентку Інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили Єлизавету Левченко з перемогою в номінації конкурсу «Молода людина Миколаєва»

20 січня 2022 року в Миколаївській міській раді відбулося нагородження талановитої та амбітної молоді міста, яка взяла участь у конкурсі «Молода людина Миколаєва». Із результатами визначалися за підсумками 2021 року.  Переможницею в номінації «Кращий молодий підприємець» цього конкурсу стала студентка 5 курсу кафедри практичної психології Інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили Єлизавета Левченко.

Єлизавета зазначає, що вирішила спробувати себе, а головним  у прийнятті рішення  стало власне зацікавлення:

«Для участі в конкурі треба було заповнити анкети, де вказати всі проєкти та надати підтвердження, у яких я брала участь протягом 2021 року».

Єлизавета Левченко, попри свій молодий вік, є організаторкою успішної Агенції зі святкувань «advanced.myko», а серед найбільших організованих заходів за минулий рік – туристичні екскурсії Миколаєвом, відвідування обсерваторії, чимала кількість майстер-класів, а також шоу-програми з відомими особистостями міста.

Зазначимо, що конкурс «Молода людина Миколаєва» започатковано 2 роки тому Громадською організацією «Правозахисне об’єднання  «Ти ж юрист» за підтримки Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради. Метою конкурсу є виховання активної громадської позиції в молодих людей, відзначення кращих молодих спеціалістів, підтримка обдарованої молоді міста Миколаєва.  За цей час у ньому взяли участь 20 мешканців міста. Переможців обирають у 8 номінаціях, серед яких: кращий молодий працівник освіти, кращий молодий волонтер, кращий молодий працівник органів державної влади, кращий молодий діяч культури, кращий молодий громадський діяч, кращий молодий працівник органів місцевого самоврядування, кращий молодий підприємець, кращий молодий науковець.

Вітаємо  Єлизавету з перемогою та бажаємо  успіхів у подальшій роботі!