Вітаємо студентку ЧНУ імені Петра Могили Анну Гонтар із новим світовим рекордом на Чемпіонаті світу з параплавання – 2023

Вітаємо студентку ЧНУ імені Петра Могили Анну Гонтар із неймовірним результатом на Чемпіонаті світу з параплавання – 2023!

За пʼять днів змагань плавчиня виборола шість нагород та встановила новий світовий рекорд: «Ці змагання дали мені великий досвід, і те, що я змогла повірити в себе на нових відстанях, що я оновила власний рекорд, – це тільки початок. Ми будемо працювати далі», – коментує свій результат Анна в соцмережах.

У п’ятий день чемпіонату на дистанції 50 метрів вільним стилем Анна завоювала титул чемпіонки світу та оновила власний світовий рекорд – 32,55!

У перший день змагань Анна Гонтар завоювала бронзову нагороду на дистанції 100 метрів на спині. На наступний день спортсменка здобула ще «срібло» на дистанції 100 метрів вільним стилем, показавши час 1:13.48 хв. Окрім цього, «бронзою» завершився змагальний день у змішаній естафеті 4×50 метрів вільним стилем.

Нагадуємо, спортсменка виборола бронзову медаль на дистанції 100 метрів брасом.

Тренують спортсменів Заслужені тренери України Микола Ільін, Тетяна Ільїна та Олена Сальнікова.

Колектив ЧНУ імені Петра Могили вітаю Анну та її наставників, бажає сміливо йти до мети та підкорювати нові горизонти!