Вітаємо студентів та випускників ЧНУ з призовими місцями на чемпіонаті України з плавання серед осіб УОРА, вадами зору та ВРФР

Вітаємо студентів та випускників Чорноморського національного університету імені Петра Могили з чудовим виступом на чемпіонаті України з плавання серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

• Шаповалов Олександр став чемпіоном на дистанціях 50 м брас, 200 м вільний стиль, 50 м батерфляй, дворазовим срібним призером – 150 м комплексне плавання, 50 м вільний стиль та бронзовим призером на дистанції 100 м вільний стиль.
  • Гонтар Анна стала чемпіонкою на дистанціях: 50 м вільний стиль, 50 м брас, 100 м брас та посіла друге місце – 100 м на спині, 100 м вільний стиль.
  • Паламарчук Сергій став переможцем на дистанції 50 м на спині та срібним призером – 150 м комплексне плавання, 50 м вільний стиль, 200 м вільний стиль, 100 м вільний стиль.
  • Кирпа Владислав посів друге місце на дистанції 100 м на спині та виборов бронзову нагороду – 200 м комплексне плавання.

Підготували спортсменів Заслужені тренери України Тетяна Ільїна, Микола Ільїн,  В’ячеслав Мороз, Андрій Козленко.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з перемогами на чемпіонаті України та бажаємо подальших звершень!