Вітаємо студентів-фінансистів з призначенням іменних стипендій!

Вітаємо здобувачів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 411 групи Віталія Трегубенка та Ольгу Маніяк із призначенням іменних стипендій.

За період навчання Віталій та Ольга продемонстрували відмінні успіхи у навчанні, зарекомендували себе як старанні, харизматичні та відповідальні студенти. Також вони брали участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, займають активну громадянську позицію та здійснюють волонтерську діяльність.

Тож, такі сумлінність, старанність, жага до знань, бажання допомогти тим, хто цього потребує, знайшли своє відображення у призначенні Віталію Трегубенку іменної стипендії Верховної Ради України та Ользі Маніяк – іменної стипендії Президента України. Ми вітаємо наших студентів і бажаємо не зупинятися на досягнутому, найшвидшої перемоги, натхнення та подальших успіхів.