Вітаємо студента ЧНУ імені Петра Могили з бронзовою нагородою Чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO

Студент юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Ярослав Григор’єв, став володарем бронзової нагороди Чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів.

Змагання відбувалися з 5 по 14 листопада в м. Будва (Чорногорія). Загалом українці за підсумками змагань у всіх вікових групах та розділах вибороли 40 особистих нагород, а у командному заліку Україна посіла шосте місце. У континентальному чемпіонаті взяли участь півтори тисячі кікбоксерів з 39 країн.

Вітаємо Ярослава та його тренера Сергія Хворова з успішним виступом та бажаємо подальших перемог!