Вітаємо Сергія Квіта з обранням до НАЗЯВО!

Професора, доктора філологічних наук кафедри журналістики та завідувача кафедри МШЖ Сергія Мироновича Квіта обрали до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).

НАЗЯВО – один з органів управління у сфері вищої освіти, який формує вимоги до системи забезпечення якості вищої освіти, розробляє положення про акредитацію освітніх програм і подає його на затвердження МОНу; аналізує якість освітньої діяльності вищих навчальних закладів; акредитує незалежні установи оцінювання та забезпечення якості вищої освіти; проводить акредитацію освітніх програм; розробляє вимоги до рівня наукової кваліфікації осіб, які здобувають наукові ступені тощо.

Серед 22 обраних членів Сергій Миронович отримав найвищу кількість конкурсних балів – 347.

Вітаємо Сергія Мироновича і бажаємо подальших успіхів!