Вітаємо Сергія Квіта з обранням до НАЗЯВО!

Професора, доктора філологічних наук кафедри журналістики та завідувача кафедри МШЖ Сергія Мироновича Квіта обрали до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).

НАЗЯВО – один з органів управління у сфері вищої освіти, який формує вимоги до системи забезпечення якості вищої освіти, розробляє положення про акредитацію освітніх програм і подає його на затвердження МОНу; аналізує якість освітньої діяльності вищих навчальних закладів; акредитує незалежні установи оцінювання та забезпечення якості вищої освіти; проводить акредитацію освітніх програм; розробляє вимоги до рівня наукової кваліфікації осіб, які здобувають наукові ступені тощо.

Серед 22 обраних членів Сергій Миронович отримав найвищу кількість конкурсних балів – 347.

Вітаємо Сергія Мироновича і бажаємо подальших успіхів!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.