Вітаємо Сергія Квіта з обранням до НАЗЯВО!

Професора, доктора філологічних наук кафедри журналістики та завідувача кафедри МШЖ Сергія Мироновича Квіта обрали до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).

НАЗЯВО – один з органів управління у сфері вищої освіти, який формує вимоги до системи забезпечення якості вищої освіти, розробляє положення про акредитацію освітніх програм і подає його на затвердження МОНу; аналізує якість освітньої діяльності вищих навчальних закладів; акредитує незалежні установи оцінювання та забезпечення якості вищої освіти; проводить акредитацію освітніх програм; розробляє вимоги до рівня наукової кваліфікації осіб, які здобувають наукові ступені тощо.

Серед 22 обраних членів Сергій Миронович отримав найвищу кількість конкурсних балів – 347.

Вітаємо Сергія Мироновича і бажаємо подальших успіхів!

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …