Вітаємо ректора ЧНУ імені Петра Могили Леоніда Клименка з 50-річчя трудової діяльності!

Шановний Леоніде Павловичу!

Увесь колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили вітає Вас із ювілеєм – 50-річчям трудової діяльності!

Ваша самовіддана праця, високий професіоналізм, мудрість та організаторські здібності протягом багатьох років залишаються взірцем для наслідування для всіх членів колективу університету.

Завдяки Вашому невтомному керівництву наш університет став одним з найпрестижніших навчальних закладів країни. Ви створили атмосферу творчості, інновацій, науки та постійного розвитку, де кожен студент може розкрити свій потенціал.

Ви – справжній лідер, талановитий організатор, мудрий наставник. Ваша енергія, оптимізм та віра в людей надихають нас на нові звершення.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та успіхів у всіх Ваших починаннях!

Нехай кожен день буде сповнений радості, щасливих моментів та щирих посмішок!