Вітаємо Пронкевича Олександра Вікторовича з обранням у Науковий комітет Національної ради з питань розвитку науки і технологій

Вітаємо доктора філологічних наук, професора, декана факультету філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили Пронкевича Олександра Вікторовича  з обранням у  Науковий  комітет Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

Відповідне рішення було прийнято  11 травня 2021 року на засіданні Ідентифікаційного комітету з питань науки. Було обрано 12 членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій (далі – Науковий комітет) зі строком повноважень 4 роки, на заміну членів Наукового комітету, чиї повноваження закінчуються 9 серпня 2021 року.