Вітаємо професора ЧНУ імені Петра Могили Ігоря Озерського з публікаціями наукових матеріалів!

Професор кафедри цивільного та кримінального права і процесу ЧНУ імені Петра Могили, д.ю.н., професор Ігор Озерський увійшов до авторського колективу навчального посібника рекомендованого Міністерством освіти і науки України для студентів ЗВО.

1.jpg

У навчальному посібнику розглянуто питання щодо змісту участі прокуратури у кримінально-виконавчій діяльності у контексті здійснюваного нею прокурорського нагляду у сфері виконання покарань та невикористаних на сьогодні потенційних можливостей, спрямованих на підвищення рівня та ефективності виконання та відбування покарань в Україні.

2.jpg

Також професором Ігорем Озерським самостійно підготовлено навчальний посібник «Актуальні проблеми медіації в юрисдикційному процесі України», що вийшов друком у стінах ЧНУ імені Петра Могили.

3.jpg

Вітаємо професора з публікаціями наукових матеріалів!