Вітаємо працівників ЧНУ імені Петра Могили з Всесвітнім днем науки

Щорічно 10 листопада відзначається Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку.

Свято було засноване 2001 року під егідою ЮНЕСКО з метою популяризації науки в суспільстві, взаємодії науки та громадськості, стимулювання праці науковців.

Вітаємо весь науково-педагогічний персонал, лаборантів, провідних фахівців кафедр, факультетів, інститутів Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Ви забезпечуєте розвиток нових наукових ідей, оригінальних підходів та інноваційних рішень, впровадження отриманих результатів на практиці. Здобутки фахівців сприяють подальшій розбудові та економічному зростанню України.

Від щирого серця бажаємо вам здоров’я, сил, терпіння та наснаги в реалізації наукових планів!