Вітаємо переможця Конкурсу проектів молодих вчених

Вітаємо Палагнюк Юліану Вікторівну, доктора наук з державного управління, завідувача кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки з перемогою в Конкурсі проектів молодих вчених, наукові проекти, яких отримають фінансування МОН України на 2019!

Бажаємо нових перемог і успішного втілення всіх наукових ідей!

Більше детальної інформації про державне фінансування проектів молодих вчених можна дізнатися за посиланням.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …