Вітаємо переможця Конкурсу проектів молодих вчених

Вітаємо Палагнюк Юліану Вікторівну, доктора наук з державного управління, завідувача кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки з перемогою в Конкурсі проектів молодих вчених, наукові проекти, яких отримають фінансування МОН України на 2019!

Бажаємо нових перемог і успішного втілення всіх наукових ідей!

Більше детальної інформації про державне фінансування проектів молодих вчених можна дізнатися за посиланням.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили