Вітаємо переможця Конкурсу проектів молодих вчених

Вітаємо Палагнюк Юліану Вікторівну, доктора наук з державного управління, завідувача кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки з перемогою в Конкурсі проектів молодих вчених, наукові проекти, яких отримають фінансування МОН України на 2019!

Бажаємо нових перемог і успішного втілення всіх наукових ідей!

Більше детальної інформації про державне фінансування проектів молодих вчених можна дізнатися за посиланням.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.