Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської студентської олімпіада з математики – 2019

З 14 по 17 травня 2019 року на базі Сумського державного університету в шосте проходив заключний ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики серед студентів класичних та технічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика». В олімпіаді брали участь 85 студентів з 32 відомих вишив України.

Чорноморський національний університету імені Петра Могили представляли переможці І етапу студент другого курсу факультету комп’ютерних наук спеціальності «Комп’ютерні науки» Єрмолаєв Олександр та студент першого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Жлуктарьов Антон. За результатами змагань студенти отримали сертифікат учасника та показали гарні результати в загальному рейтингу (7-е та 13-е).

За рішенням журі Єрмолаев Олександр був нагороджений грамотою за ІІІ місце в категорії Т, Жлуктарьов Антон отримав грамоту «За оригінальний розв’язок математичної задачі».

З програмою та умовами олімпіади можна познайомитеся на сайті кафедри математичного аналізу і методів оптимізації Сумського державного університету

Олександр Єрмолаєв на реєстрації олімпіади Суми