Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської студентської олімпіада з математики – 2019


З 14 по 17 травня 2019 року на базі Сумського державного університету в шосте проходив заключний ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики серед студентів класичних та технічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика». В олімпіаді брали участь 85 студентів з 32 відомих вишив України.

Чорноморський національний університету імені Петра Могили представляли переможці І етапу студент другого курсу факультету комп’ютерних наук спеціальності «Комп’ютерні науки» Єрмолаєв Олександр та студент першого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Жлуктарьов Антон. За результатами змагань студенти отримали сертифікат учасника та показали гарні результати в загальному рейтингу (7-е та 13-е).

За рішенням журі Єрмолаев Олександр був нагороджений грамотою за ІІІ місце в категорії Т, Жлуктарьов Антон отримав грамоту «За оригінальний розв’язок математичної задачі».

З програмою та умовами олімпіади можна познайомитеся на сайті кафедри математичного аналізу і методів оптимізації Сумського державного університету

Олександр Єрмолаєв на реєстрації олімпіади Суми

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …