Вітаємо переможців фотоконкурсу студентських робіт

Вітаємо переможців фотоконкурсу студентських робіт:
1 місце – робота «Відпочинок потрібен кожному» Жагана Івана (факультет економічних наук, 211 група)

2 місце – робота «Пари понад усе» («Гуртожиток не тільки party») Кравченко Вікторії (факультет соціології, 463 група)

3 місце – робота «My backpack essentials» Таранеко Дар’ї (Інститут філології, 241 група)

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики