Вітаємо переможців фотоконкурсу студентських робіт

Вітаємо переможців фотоконкурсу студентських робіт:
1 місце – робота «Відпочинок потрібен кожному» Жагана Івана (факультет економічних наук, 211 група)

2 місце – робота «Пари понад усе» («Гуртожиток не тільки party») Кравченко Вікторії (факультет соціології, 463 група)

3 місце – робота «My backpack essentials» Таранеко Дар’ї (Інститут філології, 241 група)

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77