Вітаємо наших студентів із призначенням академічної стипендії Президента України та академічної стипендії Кабінету Міністрів України!

Найкращі здобувачі вищої освіти – лише в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили!

Вітаємо студентку третього курсу юридичного факультету Миколаївської Могилянки Аліну Журавську, студентку третього курсу медичного інституту Яну Назарову та здобувача вищої освіти третього курсу факультету комп’ютерних наук Романа Кошового з призначенням академічної стипендії Президента України на II семестр 2022 – 2023 навчального року!

А також вітаємо Вадима Чеканова, студента четвертого курсу факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили з отриманням академічної стипендії Кабінету Міністрів України!

Ми пишаємося нашими студентами та віримо в їхні подальші перемоги!