Вітаємо доктора педагогічних наук, професора кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили Олену Мітрясову з публікацією англомовного посібника

У видавничому домі «Кондор» вийшов посібник доктора педагогічних наук, професора кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Олени Мітрясової.

Лабораторний практикум з біоорганічної хімії є навчальним посібником, що охоплює преамбули до лабораторних робіт, методики виконання дослідів, питання до самостійного опрацювання студентами, короткий глосарій термінів тощо.

1.jpg

У змісті лабораторного практикуму подано досліди, які дозволяють продемонструвати основні хімічні властивості і специфічні взаємодії речовин. Кожна тема охоплює завдання щодо самостійного опрацювання, лабораторну роботу та питання для самоперевірки знань.
Посібник призначено для студентів і викладачів ЗВО III-IV рівнів акредитації, нехімічних освітніх програм, насамперед, медичних і біологічних. Окрім того, посібник може стати у пригоді під час підготовки студентів екологічних та біотехнологічних освітніх програм.

Це перший досвід публікації посібника англійською мовою для професорки.  Вітаємо з виходом у друк навчального посібника!

2.jpg