Вітаємо доктора педагогічних наук, професора кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили Олену Мітрясову з отриманням гранту від Вишеградського фонду!

Вітаємо доктора педагогічних наук, професора кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили Олену Мітрясову з отриманням гранту від  Вишеградського фонду на реалізацію проєкту «Visegrad and Ukraine Dialogues on Climate Change and Sustainable Development».

Серед переможців лише три учасники від України, серед яких і представник Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Нагадаємо, що це не перший проєкт, який реалізується за участі Олени Мітрясової. Наразі триває третій рік реалізації Проєкту Еразмус+ Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку». Завершального навчального року у проєкті взяло участь понад 100 слухачів, серед яких студенти спеціальності “Екологія”, аспіранти, науковці, практики, громадські діячі, представники багатьох університетів, організацій Миколаєва, України.

Бажаємо пані Олені успіхів у роботі над новим проєктом та в подальшій науковій діяльності!