Вітаємо доктора наук з державного управління, професора Сороку Світлану з отриманням гранту для Проекту Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів»


Вітаємо доктора наук з державного управління, професора ЧНУ імені Петра Могили, Сороку Світлану Вікторівну, з отриманням гранту для реалізації Проекту Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів». Світлана Вікторівна виступить у ролі координатора.

Період реалізації: 01.09.2020-31.08.2022

Проект Жан Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів» спрямований на створення співпраці учнів 9-11 класів та студентів для активних досліджень у галузі європейських студій. Академія включатиме 2 навчальні сесії: весняну – «Хто і як приймає рішення в Європейському Союзі» (2 дні, 59 учасників) та літню – «Соціальна політика Європейського Союзу» (2,5 дня, 62 учасники). Під час сесій заплановані інтерактивні лекції, тренінги, рольові ігри тощо. У Академії студенти розробляють фінальні проекти з вивчення ЄС та презентують їх наприкінці навчання.

Загалом будуть викладати два навчальних предмети: “Уроки про Європейський Союз” для учнів 9-11 класів у школах міста Миколаєва та Миколаївської області та Дисципліна «Історичні та правові засади інтеграційних процесів в ЄС» для студентів бакалаврів зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Для кращого навчання студентів та учнів буде створена віртуальна платформа «Європейські дослідження для студентів та школярів».

Проект сприятиме широкому вивченню Європейського Союзу в шкільному та університетському середовищі та загалом у суспільстві. Він також сприятиме взаємодії молодого покоління Миколаївщини в процесі навчання та спілкування.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут