Вітаємо доктора наук з державного управління, професора Сороку Світлану з отриманням гранту для Проекту Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів»


Вітаємо доктора наук з державного управління, професора ЧНУ імені Петра Могили, Сороку Світлану Вікторівну, з отриманням гранту для реалізації Проекту Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів». Світлана Вікторівна виступить у ролі координатора.

Період реалізації: 01.09.2020-31.08.2022

Проект Жан Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів» спрямований на створення співпраці учнів 9-11 класів та студентів для активних досліджень у галузі європейських студій. Академія включатиме 2 навчальні сесії: весняну – «Хто і як приймає рішення в Європейському Союзі» (2 дні, 59 учасників) та літню – «Соціальна політика Європейського Союзу» (2,5 дня, 62 учасники). Під час сесій заплановані інтерактивні лекції, тренінги, рольові ігри тощо. У Академії студенти розробляють фінальні проекти з вивчення ЄС та презентують їх наприкінці навчання.

Загалом будуть викладати два навчальних предмети: “Уроки про Європейський Союз” для учнів 9-11 класів у школах міста Миколаєва та Миколаївської області та Дисципліна «Історичні та правові засади інтеграційних процесів в ЄС» для студентів бакалаврів зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Для кращого навчання студентів та учнів буде створена віртуальна платформа «Європейські дослідження для студентів та школярів».

Проект сприятиме широкому вивченню Європейського Союзу в шкільному та університетському середовищі та загалом у суспільстві. Він також сприятиме взаємодії молодого покоління Миколаївщини в процесі навчання та спілкування.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …