Вітаємо доктора наук з державного управління, професора Сороку Світлану з отриманням гранту для Проекту Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів»

Вітаємо доктора наук з державного управління, професора ЧНУ імені Петра Могили, Сороку Світлану Вікторівну, з отриманням гранту для реалізації Проекту Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів». Світлана Вікторівна виступить у ролі координатора.

Період реалізації: 01.09.2020-31.08.2022

Проект Жан Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів» спрямований на створення співпраці учнів 9-11 класів та студентів для активних досліджень у галузі європейських студій. Академія включатиме 2 навчальні сесії: весняну – «Хто і як приймає рішення в Європейському Союзі» (2 дні, 59 учасників) та літню – «Соціальна політика Європейського Союзу» (2,5 дня, 62 учасники). Під час сесій заплановані інтерактивні лекції, тренінги, рольові ігри тощо. У Академії студенти розробляють фінальні проекти з вивчення ЄС та презентують їх наприкінці навчання.

Загалом будуть викладати два навчальних предмети: “Уроки про Європейський Союз” для учнів 9-11 класів у школах міста Миколаєва та Миколаївської області та Дисципліна «Історичні та правові засади інтеграційних процесів в ЄС» для студентів бакалаврів зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Для кращого навчання студентів та учнів буде створена віртуальна платформа «Європейські дослідження для студентів та школярів».

Проект сприятиме широкому вивченню Європейського Союзу в шкільному та університетському середовищі та загалом у суспільстві. Він також сприятиме взаємодії молодого покоління Миколаївщини в процесі навчання та спілкування.