Вітаємо чемпіонів київської регати!

25-26 травня 2019 року у м. Києві проходив Кубок України (Київська регата) з академічного веслування серед ветеранів – masters на честь Героїв Небесної сотні. Організатором заходу виступила Федерація академічного веслування України.

Спортсмени з Миколаєва повернулися з І командним місцем. «Четвірка» без стернового (Володимир Добролевський, Олександр Скрипов, Володимир Беглиця, Леонід Клименко) на дистанції 500 м виборола перше місце. Дмитро Прокопенко, Євген Бурих, Володимир Добролевський, Леонід Клименко – представляли екіпаж «четрівки» парної та фінішували першими. Володимир Добролевський (срібний призер чемпіонату світу 2017 р.) у класі човнів «одиночка» – 1 місце. Золоті місця вибороли також «двійка» парна, жіноча «четвірка» без стернового, чоловіча «четвірка» зі стерновим, чоловіча «вісімка». Зі сріблом повернулися «вісімка mix», жіноча «вісімка» та чоловіча «двійка» без стернового.

Перемоги цих команд – яскравий приклад того, що матеріально-технічна база ЧНУ імені Петра Могили дає змогу підготувати не лише студентів-спортсменів, які здобувають перемогу в багатьох змаганнях, а чемпіонів серед громади Миколаєва. Університет усебічно підтримує і постійно дбає про розвиток фізичної культури та спорту на Миколаївщині. Завдяки спільним зусиллям дитячо-юнацьких спортивних шкіл, діяльності університету та безперервному розвитку спортивних здібностей ми маємо спортсменів, які займають призові місця у багатьох змаганнях як в Україні, так і закордоном!