Вітання з нагородженням нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення»

Вітаємо першого проректора Чорноморського національного університету імені Петра Могили, доктора історичних наук, професора кафедри історії Юрія Вадимовича Котляра з нагородженням нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення»!

Шановний Юрію Вадимовичу!

Вітаємо з отриманням заслуженої нагороди, адже вона є гідною оцінкою Вашої плідної діяльності. Ви – професійний і цілеспрямований, вимогливий до себе та підлеглих керівник, який не зупиняється на досягнутому. Знання, мудрість та досвід, які Ви щодня передаєте студентам, допомагають перетворювати їх талант на справжню професію.

Нехай Ваша енергія, оптимізм, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо університету, розвитку історичної науки та України!