Вітання від колег - ЧНУ iм. Петра Могили

Вітання від колег

Указом Президента України № 252 від 14 червня 2016 року Чорноморському державному університету ім. Петра Могили було присвоєно статус національного. Про це особисто повідомив Петро Порошенко під час свого робочого візиту на Миколаївщину. Сьогодні на адресу університету надходять вітанням з нагоди визнання здобутків ЧДУ ім. Петра Могили на державному та міжнародному рівнях.

Вітання від Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика       Вітання від Національного університету цивільного захисту України

Вітання від спілки ректорів ВНЗ України

Вітання від ВНТУ

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.