Вітання від колег

Указом Президента України № 252 від 14 червня 2016 року Чорноморському державному університету ім. Петра Могили було присвоєно статус національного. Про це особисто повідомив Петро Порошенко під час свого робочого візиту на Миколаївщину. Сьогодні на адресу університету надходять вітанням з нагоди визнання здобутків ЧДУ ім. Петра Могили на державному та міжнародному рівнях.

Вітання від Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика       Вітання від Національного університету цивільного захисту України

Вітання від спілки ректорів ВНЗ України

Вітання від ВНТУ

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.