Вітання від колег

Указом Президента України № 252 від 14 червня 2016 року Чорноморському державному університету ім. Петра Могили було присвоєно статус національного. Про це особисто повідомив Петро Порошенко під час свого робочого візиту на Миколаївщину. Сьогодні на адресу університету надходять вітанням з нагоди визнання здобутків ЧДУ ім. Петра Могили на державному та міжнародному рівнях.

Вітання від Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика       Вітання від Національного університету цивільного захисту України

Вітання від спілки ректорів ВНЗ України

Вітання від ВНТУ

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники