Вітання від колег

Указом Президента України № 252 від 14 червня 2016 року Чорноморському державному університету ім. Петра Могили було присвоєно статус національного. Про це особисто повідомив Петро Порошенко під час свого робочого візиту на Миколаївщину. Сьогодні на адресу університету надходять вітанням з нагоди визнання здобутків ЧДУ ім. Петра Могили на державному та міжнародному рівнях.

Вітання від Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика       Вітання від Національного університету цивільного захисту України

Вітання від спілки ректорів ВНЗ України

Вітання від ВНТУ

Вебінари Web of Science

Шановні колеги! Інформуємо про вебінари, що заплановані на 25-27 березня 2019 і ми чекаємо Вас на заходах!

Вакцинація проти кору

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання: