Вітання від колег

Указом Президента України № 252 від 14 червня 2016 року Чорноморському державному університету ім. Петра Могили було присвоєно статус національного. Про це особисто повідомив Петро Порошенко під час свого робочого візиту на Миколаївщину. Сьогодні на адресу університету надходять вітанням з нагоди визнання здобутків ЧДУ ім. Петра Могили на державному та міжнародному рівнях.

Вітання від Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика       Вітання від Національного університету цивільного захисту України

Вітання від спілки ректорів ВНЗ України

Вітання від ВНТУ

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.