Виставка живопису Василя Кушніренка та Ганни Стефановської

25 січня в галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили відбулося урочисте відкриття виставки живопису двох миколаївських художників – Василя Кушніренка та Ганни Стефановської.

Роботи Ганни Стефановської відвідувачам галереї знайомі. Художниця не вперше тут презентує свої картини. А от полотна Василя Кушніренка в університетській галереї виставляються вперше, хоча художник частий гість галереї – її він вважає найкращою в місті.

За словами завідувача галереї Любов Омельченко, ідея зробити спільну виставку належить самим художникам.

Із відкриттям виставки митців привітав перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Трунов, а також друзі та колеги.

Познайомитися з роботами Василя Кушніренка та Ганни Стефановської можна протягом місяця в галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили за адресою: 68 Десантників, 10.

1 2 (1) 3 4 6 7 8

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …