Виставка живопису Василя Кушніренка та Ганни Стефановської

25 січня в галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили відбулося урочисте відкриття виставки живопису двох миколаївських художників – Василя Кушніренка та Ганни Стефановської.

Роботи Ганни Стефановської відвідувачам галереї знайомі. Художниця не вперше тут презентує свої картини. А от полотна Василя Кушніренка в університетській галереї виставляються вперше, хоча художник частий гість галереї – її він вважає найкращою в місті.

За словами завідувача галереї Любов Омельченко, ідея зробити спільну виставку належить самим художникам.

Із відкриттям виставки митців привітав перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Трунов, а також друзі та колеги.

Познайомитися з роботами Василя Кушніренка та Ганни Стефановської можна протягом місяця в галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили за адресою: 68 Десантників, 10.

1 2 (1) 3 4 6 7 8

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.