Виставка живопису Василя Кушніренка та Ганни Стефановської

25 січня в галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили відбулося урочисте відкриття виставки живопису двох миколаївських художників – Василя Кушніренка та Ганни Стефановської.

Роботи Ганни Стефановської відвідувачам галереї знайомі. Художниця не вперше тут презентує свої картини. А от полотна Василя Кушніренка в університетській галереї виставляються вперше, хоча художник частий гість галереї – її він вважає найкращою в місті.

За словами завідувача галереї Любов Омельченко, ідея зробити спільну виставку належить самим художникам.

Із відкриттям виставки митців привітав перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Трунов, а також друзі та колеги.

Познайомитися з роботами Василя Кушніренка та Ганни Стефановської можна протягом місяця в галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили за адресою: 68 Десантників, 10.

1 2 (1) 3 4 6 7 8

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …