Виставка Стефановської Ганни Євгеніївни


Сьогодні, 7 листопада, о 16.00 відбудеться виставка картин миколаївської художниці Стефановської Ганни Євгеніївни.

Ганна Євгеніївна –  учасниця різноманітних художніх виставок, у тому числі 11 персональних та 14 всеукраїнських. Нині Ганна Євгеніївна бере участь у роботі молодіжного об’єднання Миколаївської організації національної спілки художників України, а також є членом Національної Спілки художників України.

Запрошуємо до галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили, аби познайомитися з творчістю талановитої художниці Миколаївщини!

 

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.