Виставка сім’ї художників Катерини та Володимира Немирів.

14 вересня 2016 року о 15:00 в Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили відбулось відкриття виставки сім’ї художників Катерини та Володимира Немирів.

Довідка:

Катерина Немира народилася 15 червня 1952 р. у селі Сокільники Львівської області. Закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (1973). Працює в галузі декоративно-прикладного мистецтва (кераміка).

У 1990-х рр. Катерина Немира вона переїхала разом із чоловіком, малярем Володимиром Немирою, до США та осіла в Клівленді, де заснувала україномовну радіопрограму, очолила суботню школу.

16 років жила в США. Зараз живе в Новому Яричеві недалеко від Львова.

Nemiri

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.