Виставка сім’ї художників Катерини та Володимира Немирів. - ЧНУ iм. Петра Могили

Виставка сім’ї художників Катерини та Володимира Немирів.

14 вересня 2016 року о 15:00 в Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили відбулось відкриття виставки сім’ї художників Катерини та Володимира Немирів.

Довідка:

Катерина Немира народилася 15 червня 1952 р. у селі Сокільники Львівської області. Закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (1973). Працює в галузі декоративно-прикладного мистецтва (кераміка).

У 1990-х рр. Катерина Немира вона переїхала разом із чоловіком, малярем Володимиром Немирою, до США та осіла в Клівленді, де заснувала україномовну радіопрограму, очолила суботню школу.

16 років жила в США. Зараз живе в Новому Яричеві недалеко від Львова.

Nemiri

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЧНУ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ!

Як відомо 23.01.2017 у дію вступив наказ Ректора, щодо зміни графіку навчання для збільшення великої перерви з 40 до 60 хв. Після чого Студентська колегія ЧНУ ім. Петра Могили отримала велику кількість скарг від студентів та декілька заяв, після чого …

Конференції «Інтелектуальні інформаційні системи – 2017»

15-17 лютого 2017 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів: «Інтелектуальні інформаційні системи» за участю представників Херсонського національного технічного університету, Черкаського державного технологічного університету та ТОВ «ГлобалЛоджик-Україна».