Виставка сім’ї художників Катерини та Володимира Немирів.

14 вересня 2016 року о 15:00 в Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили відбулось відкриття виставки сім’ї художників Катерини та Володимира Немирів.

Довідка:

Катерина Немира народилася 15 червня 1952 р. у селі Сокільники Львівської області. Закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (1973). Працює в галузі декоративно-прикладного мистецтва (кераміка).

У 1990-х рр. Катерина Немира вона переїхала разом із чоловіком, малярем Володимиром Немирою, до США та осіла в Клівленді, де заснувала україномовну радіопрограму, очолила суботню школу.

16 років жила в США. Зараз живе в Новому Яричеві недалеко від Львова.

Nemiri