Виставка батику та живопису Олени Тригуб

До галереї мистецтв Чорноморського національного університету ім. Петра Могили зі своєю виставкою 6 квітня завітала миколаївська художниця, старший викладач кафедри дизайну миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтв Олена Тригуб .

SYqYLPwGs8M

Традиційно відкривав виставку ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко. Саме в  нашому університеті художниця вирішила презентувати  свою виставку тому, що їй подобається наша галерея, у ній багато світла.

oQvHpcs0pwo

Виставка нараховувала понад 35 робіт, більшість з яких виконано в техніці батик, інші – живопис і натюрморт. Але не усі картини художниці були простими у зрозумінні. Певна локація складалася з робіт, які можна роздивитися і осмислити тільки подивившись здалеку.

HuUCkMmM3XE

«Я вирішила розкрити свої думки через картини, адже зараз весна, а це час, коли зміцнюється віра в те, що все буде добре», – каже художниця.

71MqzSsYXS0

Загалом, виставка вразила і колег Олени Тригуб, і гостей своєю експресією, динамічністю, яскравістю і колоритом.