Висловлюємо співчуття рідним і близьким у зв’язку зі смертю професора Володимира Гавелі

Висловлюємо співчуття рідним і близьким у зв’язку зі смертю доктора філософських наук, професора Володимира Леонтійовича Гавелі, який тривалий час обіймав посаду завідувача кафедри філософії ЧНУ імені Петра Могили.

За своє життя Володимир Леонтійович встиг пропрацювати у різних закладах освіти: викладачем у Миколаївському державному морському університеті, на кафедри філософії Московської фінансової академії, деканом Миколаївського культурно-освітнього факультету філії Київського Національного університету мистецтв, доцентом кафедри філософії Миколаївського державного університету ім. В.О.Сухомлинського, деканом економіко-математичного факультету  у Волгоградському університету.

У 2004 році професор Гавеля був запрошений до ЧНУ імені Петра Могили на посаду завідувача щойно створеної кафедри філософії. Був керівником захищених кандидатських дисертацій з філософії та соціології, опублікував три наукові монографії і понад 130 статей, методичних посібників.

Висловлюю щирі співчуття рідним, близьким і друзям видатного науковця. Світла пам’ять!