Виробнича (асистентська) практика на кафедрі управління земельними ресурсами у самому розпалі

29 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти 618 групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» разом з керівником, виробничої (асистентської) практики, старшим викладачем кафедри управління земельними ресурсами, Андрієм Масем, проводили лекції та практичні заняття з дисципліни «Землевпорядне проектування» з групою 418 на четвертій парі під час занять згідно розкладу.

Доповідачами були представлені різні теми доповідей, а саме:

Алла Білоус – «Проектування території фермерських господарств».

Владислава Дашко – «Консолідація земель сільськогосподарських підприємств».

Юлія Кравченко – «Організація землекористування з виділенням сівозмін».

Ілля Кравчук – «Проектування полів сівозмін».

Леонід Малявін – «Проектування захисних лісових насаджень та польових шляхів».

Олександр Марчак – «Складання схем чергування сільськогосподарських культур у сівозміні та визначення рівновеликості полів».

Деян Нікітін – «Проектування через задану точку (сад)».

Юлія Ніколаєва – «Використання аерознімків нової аерофотозйомки при коригуванні планів (карт)».

Марко Трущенко – «Застосування комбінованого методу проектування сівозмін за матеріалами аерофотознімання».

Тож студенти безпосередньо набули практичний досвід у проведення занять. Все вдалось! Молодці!