Випускниця інституту філології ЧНУ імені Петра Могили Ірина Корня – головна героїня першого випуску проєкту «Навчайся на хвилі»


На початку вересня стартував перший сезон проєкту «Навчайся на хвилі».

Його героями стали успішні випускники миколаївських університетів. Глядачів чекають відверті оповідання про студентське життя: перші перемоги, розчарування, першу любов, кращих друзів, прогули та відрахування. Герої доводять, що Миколаїв дає можливість для самореалізації та успіху. Проєкт реалізовано управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Героїня першого випуску програми «Навчайся на хвилі», випускниця інституту філології ЧНУ імені Петра Могили, Ірина Корня, відома миколаївська модель, засновниця агенції «First Line Model Management».

Колись дівчина приїхала в Миколаїв з невеликого міста Вознесенськ, для того, щоб вступити на філологічний факультет у ЧНУ імені Петра Могили. Сьогодні дівчина – успішна модель. Більш того, вона  засновниця  власної  агенції, в якій вчаться сотні дівчат.

У програмі, окрім розповіді про навчання, Ірина Корня покаже свої улюблені місця в ЧНУ імені Петра Могили й, звичайно, розповість про найпопулярнішу локацію – буфет, влаштувавши там невеликий експеримент.

Програма виходить щочетверга на ютуб-каналі Миколаївської міської ради. Переглянути перший випуск програми з випускницею миколаївської Могилянки можна тут:

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут