Випускниця ЧНУ імені Петра Могили, журналістка Крістіна Бердинських увійшла до проєкту ВВС “100 жінок” у 2022 році

Могилянка плекає найкращих фахівців від самого початку заснування університету.

Так, випускниця Чорноморського національного університету імені Петра Могили, політична журналістка Крістіна Бердинських увійшла до проєкту ВВС «100 жінок» у 2022 році.

Згідно з цим проєктом, було обрано 100 жінок із усього світу, які найбільше надихають та впливають на розвиток суспільства.

Від початку війни Крістіна Бердинських подорожувала Україною, роблячи репортажі з регіонів, які нещадно обстрілювала росія. Серед її матеріалів – описи життя у містах і селах, охоплених війною, втечі з окупації, волонтерів, підтримки і сили українців.

Журналістка народилася в Херсоні, вищу освіту здобула на факультеті політичних наук у Миколаївському державному університеті імені Петра Могили (сучасний ЧНУ імені Петра Могили) у Миколаєві.

14 років пропрацювала політичною журналісткою в українських медіа, зокрема у журналі «НВ» та різноманітних теле- та радіопроєктах.

У 2014 році Крістіна Бердинських заснувала проєкт у соцмережах «ЄЛюди» про учасників Євромайдану в Україні, який матеріали якого стали базою для книги «Є люди. Теплі історії з Майдану».

Ми пишаємося кожним студентом, співробітником та випускником! ЧНУ імені Петра Могили є гарним майданчиком для творчих перспектив та успішного майбутнього!

Чим відома Крістіна Бердинських ?

Політичний журналіст.

У 2005 році закінчила Миколаївський державний університет ім. П. Могили, факультет політичних наук, у 2006-му – курс політології в Варшавському університеті.

З 2008 по 2013 рік працювала журналістом в журналі Корреспондент.

У 2013-2014 роках – авторка проекту «Єлюди» про учасників революції гідності.

З 2014-го і до цього дня – журналіст рубрики Країна журналу «НВ». Крім того, працювала в різних телепроектах на Громадському ТБ, 3s.tv і 24-му каналі.

Нагороди: У 2012 році – перше місце в конкурсі Репортери для репортерів для журналістів з країн Східного партнерства, у 2014 отримала премію Олександра Кривенка, у 2016-му виграла конкурс Belarus in Focus. З 2016 фіналіст конкурсу Української правди в категорії Кращий спецрепортаж, в 2017 фіналіст конкурсу Честь професії в категорії Краща подача резонансного матеріалу.