Випускниця ЧНУ імені Петра Могили організувала в Луцькій центральній бібліотеці літературний клуб


Випускниця Чорноморського національного університету імені Петра Могили, психологиня Аліна Іванова організувала в Луцькій центральній бібліотеці літературний клуб «Читаюча молодь».

У Миколаєві Аліна Іванова відвідувала літературний клуб своєї подруги. Переїхавши до Луцька через обстріли Миколаєва, психологиня вирішила організувати подібні обговорення книг із молоддю.

Зі слів нашої випускниці, учасники обирають до прочитання книги письменників, які отримували міжнародні чи всеукраїнські винагороди. Читачі ознайомлюються з біографіями письменників та їхніми творами, обговорюють прочитане та дізнаються багато нової інформації один від одного.

Літературний клуб працює в бібліотеці вже пів року. До нього долучаються лучани від 14 до 35 років, а на зустрічі приходять близько десяти учасників.

Так, на останній зустрічі члени клубу обговорювали роман американського письменника Джорджа Сандерса «Лінкольн у Бардо».

Переглянути відеорепортаж про літературний клуб «Читаюча молодь» від кореспондентів «Суспільне Луцьк» можна за посиланням.