Випускнику ЧНУ імені Петра Могили Олександру Діордієву президент України Володимир Зеленський вручив орден “За мужність”

12 квітня нашому випускнику – Олександру Діордієву, студенту першого випуску за спеціальністю «Фінанси і кредит» (2001 рік) ЧНУ імені Петра Могили, редактору газети «Вагант», аспіранту та викладачу нашого університету президент України Володимир Зеленський вручив орден “За мужність”.

Олександр Діордієв із 2014 року – волонтер, який активно допомагав військовим.

З початку повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ.

6 березня 2024 року був важко поранений і зараз перебуває в госпіталі у Чернівцях, де Олександра та його побратимів відвідав президент України Володимир Зеленський із важливою місією – нагородити воїнів за їхню службу, за захист держави, а також дізнатися про перебіг лікування після поранення.

“Завжди честь – бути з нашими захисниками, поспілкуватися, вручити нагороди. Дякую за службу, за захист нашої держави!”, – написав президент.

Колектив ЧНУ імені Петра Могили пишається нашим випускником та щиро бажає найшвидшого одужання!