Випускники ліцеїв Інгульського та Корабельного районів завітали на профорієнтаційну зустріч до ЧНУ імені Петра Могили

Більше 100 випускників ліцеїв Інгульського та Корабельного районів завітали на зустріч до ЧНУ імені Петра Могили, щоб дізнатися більше про університет, поспілкуватися з викладачами та студентами.

Захід організували департамент освіти Миколаївської міської ради та кафедра англійської філології та перекладу з головою приймальної комісії Вікторією Чорною.

Вона представила нову освітню програму підготовки вчителів англійської мови та літератури, наголосила на вимогах вступу за різними спеціальностями, а також детальніше пояснила вимоги використання Особистого кабінету для національного мультипредметного тесту.

Представили також міжнародну програму обміну Erasmus+, можливості навчання закордоном і отримувати подвійні дипломи.

Студентка четвертого курсу Вікторія Кузьмич поділилася досвідом участі в Програмі Ерасмус+ і навчанням у трьох європейських університетах. Насамкінець організатори торкнулися останніх подій в університеті, зокрема реставраційних робіт і встановлення міцних міжнародних відносин з європейськими вищими навчальними закладами. Відеозапис зустрічі можна переглянути тут.