Випускник Могилянки, Олег Чередниченко, виграв проект «Король десертів»

На телеканалі 1+1 завершився перший сезон нового кулінарного  шоу «Король десертів», в якому талановиті кондитери з усієї України змагались за звання кращого. Головним призом  став грант на курс навчання в престижному кулінарному інституті високої кухні в Італії.

Фінал шоу показали 24 жовтня. До фіналу дійшли три учасники: харків’янка Рузанна Щербина, Олег Чередниченко з Миколаєва й одесит Руслан Вичеров. Аби здобути перемогу їм потрібно було пройти три тематичних  конкурси, що підготували судді проекту.

Переможцем став миколаївець, Олег Чередниченко, який є випускником спеціальності «Політологія» ЧНУ ім. Петра Могили. Взагалі Олег займається бізнесом та проявляє свою креативність в кондитерській справі, зокрема створив оригінальну версію торту «Наполеон».

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики