Випускник Могилянки, Олег Чередниченко, виграв проект «Король десертів»

На телеканалі 1+1 завершився перший сезон нового кулінарного  шоу «Король десертів», в якому талановиті кондитери з усієї України змагались за звання кращого. Головним призом  став грант на курс навчання в престижному кулінарному інституті високої кухні в Італії.

Фінал шоу показали 24 жовтня. До фіналу дійшли три учасники: харків’янка Рузанна Щербина, Олег Чередниченко з Миколаєва й одесит Руслан Вичеров. Аби здобути перемогу їм потрібно було пройти три тематичних  конкурси, що підготували судді проекту.

Переможцем став миколаївець, Олег Чередниченко, який є випускником спеціальності «Політологія» ЧНУ ім. Петра Могили. Взагалі Олег займається бізнесом та проявляє свою креативність в кондитерській справі, зокрема створив оригінальну версію торту «Наполеон».

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …