Випускник ЧНУ імені Петра Могили Артем Манько у складі Національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках завершив участь у відбірковому турі до Паралімпіади-2024 кубку світу

19 березня 2023 року випускник Чорноморського національного університету імені Петра Могили Артем Манько у складі Національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках завершив участь у відбірковому турі до Паралімпіади-2024 кубку світу з фехтування на візках.

Захід пройшов у місті Піза (Італія).

За результатами чотирьох днів поєдинків випускник Факультету фізичного виховання і спорту Олег Науменко виборов індивідуальну бронзу та командне срібло у фехтуванні на рапірі.

Підготували спортсменів Заслужені тренери України Геннадій Яновський, Володимир Христик та Олександр Дорошин.

У змаганнях взяли участь фехтувальники від 26 країн світу. Від команди України виступило 13 спортсменів.

Вітаємо з перемогою! Слава Україні!