Випуск магістрів з державного управління

3 жовтня у ЧНУ ім. Петра Могили вручили дипломи магістрам з державного управління. Захід відбувся у приміщенні Вченої ради університету.

Із привітаннями до випускників звернулися перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Трунов та проректор з наукової роботи Володимир Беглиця.

Олександр Миколайович побажав випускникам успіху та наснаги в роботі, а ще – ніколи не зупинятися перед перешкодами. Володимир Петрович порадив майбутнім державним службовцям працювати на благо України.

Варто зазначити, що переважна більшість випускників – це молодь віком до 30 років. Саме вони будуть розбудовувати державну службу в Україні за новими європейськими стандартами, а допомогою їм стануть набуті в Інституті державного управління знання.

derzh derzhupr derzhupravl durzhuprav

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.