Випуск магістрів з державного управління

3 жовтня у ЧНУ ім. Петра Могили вручили дипломи магістрам з державного управління. Захід відбувся у приміщенні Вченої ради університету.

Із привітаннями до випускників звернулися перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Трунов та проректор з наукової роботи Володимир Беглиця.

Олександр Миколайович побажав випускникам успіху та наснаги в роботі, а ще – ніколи не зупинятися перед перешкодами. Володимир Петрович порадив майбутнім державним службовцям працювати на благо України.

Варто зазначити, що переважна більшість випускників – це молодь віком до 30 років. Саме вони будуть розбудовувати державну службу в Україні за новими європейськими стандартами, а допомогою їм стануть набуті в Інституті державного управління знання.

derzh derzhupr derzhupravl durzhuprav