Випуск магістрів та спеціалістів – 2017

Магістри та спеціалісти ЧНУ ім. Петра Могили отримали довгоочікувані дипломи. Урочиста конвокація відбулася 28 лютого в актовій залі університету.

Захід відкрив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко. Олексій Юрійович наголосив: для того, аби досягти успіху, потрібно щодня боротися із власними страхами та різними перешкодами. Вони загартовують кожного. Очільник області сподівається, що випускники ЧНУ ім. Петра Могили працюватимуть на благо України. Тільки спільними зусиллями нам вдасться зберегти соборність та єдність нашої країни.

Також Олексій Савченко вручив диплом Почесного студента ЧНУ ім. Петра Могили батькам загиблого студента Сергія Миколайовича Сонька та разом із залом вшанував бійця хвилиною мовчання. Сергій навчався на заочному відділенні на спеціальності «Право».

Своїх випускників привітав і ректор університету Леонід Клименко. Леонід Павлович побажав щастя та кар’єрних успіхів кожному випускникові. Та наголосив: університет зробив усе можливе, аби його вихованці стали професіоналами своєї справи, тепер черга за випускниками – прославляти своїми успіхами і університет.

Своїх випускників вітали і декани факультетів, директори Інститутів та завідувачі кафедр. Саме вони вручали дипломи своїм студентам.

6F14adzYf94 (1) 1PAac6h2h-g (1) Gx7dwUwcGGY f7MbzOFr_2E vm3dAhXfx_c gtjMWa4rXDY Jmk2jKFmHA8