Випуск магістрів публічного управління 2022

14 січня 2022 року в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам публічного управління та адміністрування.

Урочистий захід розпочав ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко:

«Шановні випускники! Ви мали можливість отримати фундаментальні знання, другий (магістерський) рівень вищої освіти. І ви це зробили! Хочеться побажати вам успіхів на професійному шляху, досягнення нових вершин. Нічого не бійтеся! Ставте перед собою високі цілі й сміливо досягайте їх. Успіхів вам усім на шляху до мети».

На вручення дипломів завітали поважні гості з різних державних установ міста та області. Серед них перший заступник Голови Миколаївської обласної ради, магістр публічного управління та адміністрування Володимир Фроленко, депутат Миколаївської обласної ради, голова комісії з питань освіти, інновацій, молоді, сім’ї, спорту та духовності Миколаєва Євген Горбор, заступник міського голови, магістр публічного управління та адміністрування Дмитро Лазарєв.

Також до привітань доєдналися перша проректорка університету Наталія Іщенко, проректор із наукової роботи та міжнародного співробітництва Володимир Беглиця, доктор наук із державного управління, директор Інституту державного управління Володимир Ємельянов.

Завітали привітати магістрів публічного управління та адміністрування з отриманням дипломів вокальний гурт Могилянки, народний ансамбль танцю «Суднобудівник», солістка вокальної студії культурно-мистецького центру Могилянки Ольга Діська та аслужена артистка України Олена Білоусова.

Охочі випускники поділилися своїми враженнями від навчання в Інституті державного управління ЧНУ імені Петра Могили та подякували адміністрації університету за допомогу протягом здобуття диплому.