Виклики для України в зеленій політиці та практика через асоціацію з ЄС: нова зустріч Міждисциплінарних студій «Європейські зелені виміри»

24 квітня 2024 року учасникам Міждисциплінарних студій «Європейські зелені виміри» презентували тему «Виклики для України в зеленій політиці та практика через асоціацію з ЄС».

Захід відбувся в рамках міжнародного проєкту, який реалізується на кафедрі екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили за підтримки Програми ЄС Erasmus+ Jean Monnet.

Заключна тема «Зеленого марафону» охоплювала питання, які викликали інтерес серед широкого загалу слухачів: шлях до кліматичної нейтральності України; екологічні виклики для України; «точки зростання» України в ЄЗК; основні засади для надійної та успішної «зеленої» реконструкції; секторальні виклики та можливості.

Викладач кафедри екології Вадим Чвир наголосив, що планування «зеленого» відновлення України — це багатогранний виклик, який вимагає координації політики між багатьма внутрішніми та міжнародними виконавцями. Для цього потрібна добре продумана всеосяжна інституційна база, яку Україна має якомога швидше розробити разом зі своїми міжнародними партнерами.

З відео-матеріалами зустрічі можна ознайомитись за посиланням.