Викладачка кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Тетяна Гекова – у літній школі в університеті Адама Міцкевича

Протягом 23 по 29 липня 2023 року викладач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ЧНУ імені Петра Могили Тетяна Гекова взяла участь у літній школі в університеті Адама Міцкевича (Польща). Протягом п’яти днів проходили заняття на тему «Magnetism, Interaction and Complexity».

Здобувачі вищої освіти та науковці з України, Польщі, Чехії та Франції мали можливість прослухати курс пізнавальних лекцій та практичних воркшопів від професорів польських університетів. Інтерактивний формат занять давав змогу активно спілкуватись, ставити запитання та обговорювати ідеї з однодумцями.

Після навчання учасники літньої школи проводили час в колі однодумців, ділилися своїми враженнями та обмінювалися ідеями. Не обійшлося без спільного веселого співу пісень біля вогнища, що зробило атмосферу ще більш дружньою.

Наприкінці літньої школи всім учасники отримали сертифікати про успішне проходження курсу.

Досвід участі у міжнародній літній школі став надзвичайно корисним і надав змогу учасникам поглибити свої знання, розширити горизонти та збагатити освітню та наукову підготовку.