Викладачка ЧНУ ім. Петра Могили виступила спікеркою семінару “Психологічні особливості ефективних комунікацій в роботі фахівців служби зайнятості”


16 жовтня 2019 року викладачка Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили Людмила Опанасенко виступила однією зі спікерів навчального семінару “Психологічні особливості ефективних комунікацій в роботі фахівців служби зайнятості” для спеціалістів із профорієнтації Миколаївської обласної служби зайнятості.

Під час семінару Людмила Опанасенко розкрила основні емоційні властивості особистості та їхній вплив на процес комунікації з клієнтом, сутність поняття “соціальна сприйнятливість” і основні маркери соціальної сприйнятливості в роботі профорієнтолога, а також провела тренінгові вправи, спрямовані на розвиток безпосередньої комунікації фахівців.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).